FETHİYE OTEL EŞYASI ALAN YER

FETHİYE OTEL EŞYASI ALAN YER

Fethiye Otel Eşyası Alan Yer ikinci el Otel eşyası ekipmanları Alımı Yapmaktayız. Kullanılmış otel degişimlerinde Bulunan Yatak Baza Kapı Pencere Aklınıza Gelebilecek otel eşyalarınızı değerinde Nakit alımını Yapıyoruz.

Muğla ilinde ve ilçelerinde Otel ekipmanları Hurdası Alımı Yapmaktayız. Mini Bar Yatak Baza Mobilya aksamları gibi Otellerle ilgi ürünleri nakit alımını Yapmaktayız

Fethiye Otel Eşyası Alan Yer Olarak ikinic el otel eşyaları Alımı Yapan Firmamız Gerek Otel eşyaları olsun gerekse Yıkım Hurda alımı Otel eşyaları Alımı Yapmaktayız.

Fethiye’de Birçok Otel eşyası aldıgımız Oteller Mevcut olup isterseniz Referanslarımız Bölümüne Bakabilirsiniz.

Firmamız Kurumsal Firma olarak Antalyada 1995 Yılında ikinci el Sektorunde öncü Kuruluş Olup 2002 Yılından itibaren Otel ekipmanları restaurant malzemeleri gibi ürünlerin alımını Yapmaya Başlamıştır.

Her türlü Otelinizde Bulunan Otel Halıları otel buzdolapları yada otel televizyonları gibi ürünleri Nakit alımını Yapmaktayız.

Antalya’da hurda Sektröründe Öncü Firmalar arasında Bulunan Firmamız Her Türlü otel Pansion Hotel Tatil Köyü Gibi otelle ilgili tüm Hurdalarınızı satın alıyoruz.

Bizimle iletişime Geçebilirsiniz En Kısa Sürede Otelinizi Ziyaret edip Gerekli Expertiz Araştırmalarını Yapıp Fiyat Teklifimizi Verelim